BIGFOOT

ZOE,to chce antidepresiva ,není to žádná ostuda.chcete přeci žít a radovat se ne?

psychina není to co bejvalo,zajděte si k obvoďákovi,ne­bojte se, antidepresiva zachránila mnoha lidem jejich život.nebo přímo zajděte na neurologii,to je lepší.lékař posoudí váš stav a napíše co je potřebný.dneska je to normálka.BIGFOOT

Nejlepší odpověď
anonym

souhlasím s Bigfootem,život je hodně těžký a někdy jsou problémy a starosti tak veliké,že sami je nezládneme řešit,nebo jen nám dochází síla,naštěstí je tady pomoc at už v podobě psychologů,nebo antidepresiv,zkuste to a nebojte se jednak nejste sama a jednak to opravdu pomůže,držím palečky a těším se na otázku od vás ve znění:konečně svítí sluníčko i pro mě:

Další odpovědi
Michal

Bolest duše je ta nejhorší a jenom lidé a léky ji dovedou zmírnit.Pacient někdy ani lidi vidět nechce,tak mějte trpělivost.