ptáč

zobrazuje se vam zde také reklama na Terezku 18 let, ženské pohlaví Moravskoslezský kraj?

Nejlepší odpověď
zzzlatokopka

To jsou ty coocies, asi sleduješ moc porna:-DDD

Já jednou omylem rozklikla reklamu na dietu a od té doby se té reklamy s tím houpajícím se špekem nemůžu zbavit:-DDD

Další odpovědi
arygnoc

nie, používam adblock a mám vypnutý i javascript, podobné faciny nevidím.

mimochodom – je aj terezka mužského pohlavia (z akéhokoľvek kraja)?

;-Q

dnb

Zde ne, ale na některých jiných stránkách ano, a nejen Terezka :)

anonym

Horká linka a veselý drát.

honza19hk

adblock plus.