dudu

Zobrazování ceny hovoru přes T-Mobile?

Používám dvousimkový mobil. Pokud hovořím přes Vodafone, po ukončení telefonátu se automaticky zobrací cena, kterou jsem prokecal. Operátor T-Mobile mně však jen pošle hlášku o délce hovoru.
Prosím o radu, zda i zde lze změnit nastavení mobilu tak, aby to hlásilo protelefonovanou částku?
Doplňuji:
Nemohu s Vámi až tak úplnně souhlasit. Manželka občas využívá starý mobil Siemens C35, kde se jí Vodafone dokonce ještě zobrazuje jako neboštík Oskar, a i tento přístroj informaci o ceně hovoru běžně poskytuje.

Nejlepší odpověď
GangstaHelper

T-Mobile tuto funkci prostě nepodporuje. Je to asi proto, že většina mobilů to stejně nedokáže zobrazit. Tato funkce nemá žádné nastavení v mobilu, které byste mohl změnit.

T-Mobile rovněž nepodporuje ani funkci informačních zpráv o oblasti (O2 ano, jak Vodafone to nevím), a to přesto, že tuto službu podporuje drtivá většina telefonů.
Doplňuji:
Ano, u starších telefonů to bylo běžnější než u současných.