muko

Jak se dá v Google Maps zobrazit projetá trasa autem zaznamenaná na kameře, která zaznamenává i GPS souřadnice?

Dobrý den.
Jak se dá zobrazit projetá trasa autem zaznamenaná na kameře (tzv. černé skříňce), která zaznamenává i GPS souřadnice? V popisu kamery je, že se jednoduše dá trasa zobrazit v Mapách Google, ale tam jsem nikde nenašel, jak to video z kamery nebo ten log. soubor s uloženými GPS souřadnicemi do Google Maps nahrát.
V kameře je jen video, v kterém jsou zobrazany i GPS souřadnice a pak je tam jen složka „GPS“, kde jsou k jednotlivým videím přiřazeny log. soubory asi se souřasnicema.
Dik za informaci.
Mirek

Odpovědi
Emefej

Jak je to s kamerou netuším. S navigací mi to funguje, během jízdy se vytváří soubor s příponou .kml. Připojím to do PC, pak se přihlásím na Google Maps, potom „Moje mapy“ > „Vytvořit novou mapu“ > „Importovat“ > „Hotovo“.

muko

Dík za tip. Skusím a uvidím.