J.Mecir

Jak na zobrazení obrazovky na monitor PC – Nokia Lumia 520?

Potřebuju zobrazit obrazovku mobilu na monitor, ikdyž mám naisntalovanou aplikaci určenou pro to od Microsoftu, i přesto, že je zapnutá, připojený telefon stále hledá a nenachází. Jak to řešit?

Odpovědi
otazník32

mně to sice funguje s tabletem ale na mobilu by to mohlo jít také zkus My mobiler načte se sice až po několikáté ale funguje http://mymobi­ler.com/ a potom stáhni z google play na mobil potom dáš připojit přes ip a tak 3–4 pokusy. musíš být aktivní i na tabletu