Avatar uživatele
marťa382

Zničily se vám plavky v moři?

Zničily se vám nějak plavky při pobytu v moři? A pokud ano, za jak dlouho? Když tam jedeme na týden, zničí se mi?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? hanulka11, hanny 2 před 4314 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
hanulka11

za týden se ti nezničí,ale každý den si je přeper ,abys je zbavila soli
Doplňuji:
nejvíc trpí ten elastan ten se po styku se solí roztáhne – ale po týdnu při dobré péči to plavky přežijí ,budeš je mít ještě napřesrok nebo na koupání u nás

Upravil/a: hanulka11

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Hanny10

Ano:( po 3 tydnech v Řecku byla vybledla barva a celkove je videt, ze uz maji neco zasebou:) ale byly to plavky od vietnamcu… Po tydnu by snad tak opotrebovane byt nemusely.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
muhamed

pisek obarvuje
Doplňuji:
nebo chod bez plavek :D

Upravil/a: muhamed

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
kamila44444

I za týden se ti můžou zničit. Podle toho, jak často budeš chodit do slané vody. Nejlepší bude, když si je po koupání v moři opláchneš pitnou vodou.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
beer

NE. Zaprvé je mám z kvalitního materiálu a zadruhé jsem u moře ještě nebyl !! 🙂

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
brusinka

Mně se zničily, úplně se vytáhly…ale měla jsem zvlášť kupovaný vršek a spodek, vršek je nepoužitelný a spodek je ok, takže asi hodně záleží na konkrétním kusu, na kvalitě atd… :)

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Michálek1245

Kdysi jsem jedny plavky v Itálii rovnou hodil do koše, protože jakmile jsem vlezl do moře, tak se mi nějak zdrcly a ztratily barvu. Dodávám, že se nejednalo o nic levné a naopak mě to vzhledem k ceně dost překvapilo. Pak jsem si koupil pánské plavky na https://www.sve­trelaxu.cz/ka­tegorie/panske-plavky-131/ a tam jsem zatím vždycky zvolil dobře. Ale u těch pánských plavek je to podle mě hodně o náhodě. Tam se mají výrobce určitě ještě v čem zlepšovat.

Avatar uživatele
Cizecek.M

No, pokud se toto stane, tak prostě nejsou kvalitní… Já si teda na kvalitní oblečení potrpím a raději si připlatím.

Avatar uživatele
Lailinka

Musím jenom souhlasit. Není nic horšího, než když se nekvalitní oblečení vytahá…

Avatar uživatele
walerianecek

Jo, to je pravda :/ A už jsem to zažila několikrát. Jako neví, co by za hadry chtěly a pak to ani není kvalitní.

Avatar uživatele
Honzin8

Já jsem na léto dostal od manželky nové plavky https://www.dif­ferent.cz/pan­ske-plavky/tommy-hilfiger-petrolejove-panske-plavky-medium-drawsting_um0um02048-cyn a super. Krásná kvalita.

Avatar uživatele
Cizecek.M

A byl jsi s nima u moře? :) Nevytahaly se nebo neprodřely? Jsou kvalitní?

Avatar uživatele
GabulkaA

Jo, zničily. Vytahaly se ze slané vody. Ale je pravda, že co nosí značkové plavky, tak s tím problém nemám.

před 1024 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Sabulak

Já to mám taky tak. Když si koupím levný plavky, tak ta kvalita tomu prostě odpovídá, no. Koupila jsem si letos tyhle https://www.dif­ferent.cz/dam­ske-plavky/tommy-hilfiger-zlute-jednodilne-plavky-cheeky-one-piece-s-logem_uw0uw02945-zer a vydržely všechno.

Nový příspěvek