marťa382

Zničily se vám plavky v moři?

Zničily se vám nějak plavky při pobytu v moři? A pokud ano, za jak dlouho? Když tam jedeme na týden, zničí se mi?

Nejlepší odpověď
hanulka11

za týden se ti nezničí,ale každý den si je přeper ,abys je zbavila soli
Doplňuji:
nejvíc trpí ten elastan ten se po styku se solí roztáhne – ale po týdnu při dobré péči to plavky přežijí ,budeš je mít ještě napřesrok nebo na koupání u nás

Další odpovědi
Hanny10

Ano:( po 3 tydnech v Řecku byla vybledla barva a celkove je videt, ze uz maji neco zasebou:) ale byly to plavky od vietnamcu… Po tydnu by snad tak opotrebovane byt nemusely.

muhamed

pisek obarvuje
Doplňuji:
nebo chod bez plavek :D

kamila44444

I za týden se ti můžou zničit. Podle toho, jak často budeš chodit do slané vody. Nejlepší bude, když si je po koupání v moři opláchneš pitnou vodou.

beer

NE. Zaprvé je mám z kvalitního materiálu a zadruhé jsem u moře ještě nebyl !! 🙂

brusinka

Mně se zničily, úplně se vytáhly…ale měla jsem zvlášť kupovaný vršek a spodek, vršek je nepoužitelný a spodek je ok, takže asi hodně záleží na konkrétním kusu, na kvalitě atd… :)

Michálek1245

Kdysi jsem jedny plavky v Itálii rovnou hodil do koše, protože jakmile jsem vlezl do moře, tak se mi nějak zdrcly a ztratily barvu. Dodávám, že se nejednalo o nic levné a naopak mě to vzhledem k ceně dost překvapilo. Pak jsem si koupil pánské plavky na https://www.sve­trelaxu.cz/ka­tegorie/panske-plavky-131/ a tam jsem zatím vždycky zvolil dobře. Ale u těch pánských plavek je to podle mě hodně o náhodě. Tam se mají výrobce určitě ještě v čem zlepšovat.

Cizecek.M

No, pokud se toto stane, tak prostě nejsou kvalitní… Já si teda na kvalitní oblečení potrpím a raději si připlatím.

Lailinka

Musím jenom souhlasit. Není nic horšího, než když se nekvalitní oblečení vytahá…

walerianecek

Jo, to je pravda :/ A už jsem to zažila několikrát. Jako neví, co by za hadry chtěly a pak to ani není kvalitní.

Honzin8

Já jsem na léto dostal od manželky nové plavky https://www.dif­ferent.cz/pan­ske-plavky/tommy-hilfiger-petrolejove-panske-plavky-medium-drawsting_um0um02048-cyn a super. Krásná kvalita.

Cizecek.M

A byl jsi s nima u moře? :) Nevytahaly se nebo neprodřely? Jsou kvalitní?

GabulkaA

Jo, zničily. Vytahaly se ze slané vody. Ale je pravda, že co nosí značkové plavky, tak s tím problém nemám.

Sabulak

Já to mám taky tak. Když si koupím levný plavky, tak ta kvalita tomu prostě odpovídá, no. Koupila jsem si letos tyhle https://www.dif­ferent.cz/dam­ske-plavky/tommy-hilfiger-zlute-jednodilne-plavky-cheeky-one-piece-s-logem_uw0uw02945-zer a vydržely všechno.