Cougar

Zničená spojka na Masteru

Dobrý den, chci se zeptat, když spojka vypíná u podlahy a někdy při prudkém přidání plynu a sepnutí turba prokluzuje, je zcela jistě na výměnu?, nebo by mohlo zabrat nějaké štelování? Jedná se o vůz Renault Master 2.8dTi, dostal jsem tuhle dodávku proti hodnotou, proto nevím předchozí průběh chování závady. Děkuji za odpověď

Odpovědi
honza19hk

no já si myslím že bude dost odrbaná neli připálená.
Seštelovat samozřejmě jde,ale záleží na stavu lamel.každopádně to bez rozdělání tý spojky nezjistíš v jaké je stavu.