Zneužívání tísňových čísel, hasiči, záchranka atd.

jaký postih vlastně dostane viník když na tyto čísla volá jen pro zábavu?

Nejlepší odpověď
BEAES

Tísňová linka 112 je z 80 procent zneužívána, chystají se …
Za zneužití tísňové linky hrozí pokuta až 100.000 korun. … být zneužití tísňové linky hodnoceno jako například trestný čin šíření poplašné zprávy.

Další odpovědi
elektrikář

Dnešní technika dokáže vysledovat všechny takové vtipálky.Už mohou i zrušit i číslo telefonu.