dudu

Znáte zeměpisnou polohu našich měst?

Předkládám Vám adresu, kde si můžete vyzkoušet svoje zeměpisné znalosti. Není to až tak jednoduché. Moje průměrná odchylka byla 40 km a nejvíce jsem vyhořel u měst v jižních Čechách.
Antivir neřval, tak je snad vše OK:

http://geograp­hy.okhelp.cz/czech/in­dex.php
Doplňuji:
Otázku chci ještě doplnit o informaci, že nejlépe jsem ze 72 měst odhadl polohu Karlových Varů a to s přesností na čtyři kilometry, nejhůře pak odhadl polohu Trutnova – zde jsem se zmýlil o 150 km. /jeho obyvatelé snad prominou/.

Nejlepší odpověď
anonym

Dudu po vašem testu mám mindrák a asi budu největší česká ostuda už jednou jsem si tento test dávala,ale dnes jsem dopadla katastrofálně moje největší odchylka byla 315km,tak se asi pro dnešek budu loučit a učit se zeměpis
Doplňuji:
já některé města nenašla vůbec,ale napravím se

Další odpovědi
Miroslavst

Dudu nezasložím si být občanem České republiky.
Odchylky se pohybovali někde kolem 50 až na 250km.