Znáte zdravotní ID náramky? Co na to říkáte?

Zdá se vám to jako dobrý nápad?
Doplňuji:
Spíš jde přeci o tom, že když by se s tvým zdravím něco stalo, tak ti to může pomoct. Ale samohzřejmě to má asi význam spíšpro sportovce a tak..

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Co je "zdravotního" na identifikačním náramku???
;-D
´Módní´ krawina...
Vlastně ani ne módní - jenom krawina.
___
Identifikační štítek je vhodný pro toho, kdo předpokládá, že by ´to s ním mohlo švihnout´ - cukrovkář, epileptik...

Otázka nemá žádné další odpovědi.

Diskuze k otázce

MiluskaN3

A Já to doporučuju :) podle mého je to dobrý nápad a jestli si sám myslíš, že by si se s tím cítil bezpečněji, tak proč ne, třeba ti to jednou zachrání život :)

Ludenka

Taky bych o tom přemýšlela být velký sportovec, tím že jsem rekreační a jezdím v partách, tak to tolik nutné není, ale samotný cyklista by to mohl využít nejlépe :)

Staaafu

Mám silnou cukrovku a často kolabuji. Pořídila jsem si tento náramek na ruku a nemyslím si vůbec, že by to byla nějaká kravina! Takže bych si první rozmyslela slova, než používala takové slova na věc, kterou ani pane neznáte!

Pokročilý

MarkettB

Ahoj, shodou okolností jsem si všimla této diskuze a plně stojím na Vaší straně :) Tento náramek jsem si kupovala na bodyid.com a jsem nemálo spokojená! :) A v OP tyhle infomace máš, ale co když jdeš běhat? :) Vždycky si bereš občanku sebou? :) Těžko :)

Zlatý

arygnoc

skôr je podľa mňa dobré tieto informácie mať zaznačené v OP.
a samozrejme OP nosiť so sebou.

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Zdraví

Zlatý Drap 1607
Zlatý mosoj 1495
Zlatý marci1 1280
Zlatý hanulka11 1030
Zlatý annas 991
Zlatý gecco 737
Zlatý briketka10 716
Zlatý quentos 714
Zlatý iceT 565
Zlatý arygnoc 499

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.