Znáte výrobu umělého salátu?

Tak doufám,že to k nám nedorazí.
http://www.mo­jevideo.sk/vi­deo/212e8/vyro­ba_umeleho_la­doveho_salatu_%28ja­ponsko%29.html

Odpovědi
huxa

Panejo, vždy jsem myslel, že je na něj nějaká forma, ovšem on se dělá takto jednoduše a přitom složitě. Takže teď ji již znám.
Proč doufáš, že to k nám nedorazí?

Funna

už znám…hezké…a co ti vadí, že to bude u nás…copak někdo říká, že je to na jídlo..je to jen dekorace…možná z vosku…

anonym

To ale není přeci k jídlu, má to jen dekorativní význam.