Znáte všechny významy slova žužu?

Dnes jsem hledala nějaký výraz ve slovníku a překvapilo mě, kolik významů toto slovo má. V mém slovníku „Slovník cizích slov pro nové století“ jsou uvedeny tři významy. Zajímalo by mne kolik významů znáte vy a jestli tušíte jak významy vznikly.?
Doplňuji:
V mém slovníku je uvedeno žužu(joujou)
1)druh dětské hračky
2)přívěsek ke kapesním hodinkám
3)druh cukrovinek(měkké bonbóny ze želatiny,,tzv. gumové bonbony)

Tak já jsem se setkala jen s těmi cukrovinkami. Ostatní je pro mě novinka. Díky za odpovědi

Nejlepší odpověď
annas

Žu-žu – bonbony, žu-žu – hračka, žu-žu – přívěsek.

Slovo pochází z francouzského slova joujou – ve významu hezoučká věc.

Podle pravopisného slovníku z r. 1953 – v něm je ještě slovo psáno francouzsky.

Další odpovědi
anonym

Říkalo se,možná říká – o něčem,co je fajn,prima – to je „žůžo“.
To je přenesený význam.(viz Annas)

hanulka11

žužu-bonbony
žužu no spíš žužo- když je něco fajn