vlkadam10

Znáte video konvertor, který předělá video do .amv ?

Znáte video konvertor, který předělá video do .amv ? Napište jaký a odkaz prosím ! Děkuji !

Nejlepší odpověď
Bedy

S těmito exotickými formáty bývává problém, k MP3&4 určitě bylo CD, kde jsou ovladače a konvertor.
Pokud tomu tak není, tak si zkuste z Uloz.to stáhnout AMV Video Converter (není to nic nelegálního, program je freeware): http://uloz.to/xxy­SAMD/amv-converter-4-15-rar
Je to přímo z CD jednoho MP4 přehrávače.

Další odpovědi
badisko

AMV Video Converter

AMV Video Converter je snadno použitelný video konvertor AMV a video na MTV software konvertoru, který vám pomůže převést jakékoliv video do AMV nebo MTV souboru s vynikající kvalitou obrazu a zvuku.

AMV Converter vyvinul pro který vám pomůže převést video do formátu AMV, které lze hrát některé MP3 nebo MP4 přehrávače. Podpora. AMV a. MTV formát. AMV souborů konvertor také podporuje převést AMV videa na jiné video ve formátu.

Video AMV Convert Program podporuje konverzi z následujících formátů video souborů: AVI, ASF, WMV, MP3, WMA, MPEG1, MP3, MOV, VOB, atd. .
ke stazni a vice informaci zde…http://sof­t29.com/amv_con­verter.html