Luuu

Znáte více lidí, kteří vypadají na fotce lépe než ve skutečnosti, nebo naopak?

Nejlepší odpověď
quentos

jistě, takovýchto tzv. fotogenických lidí je mraky – já třeba taky. Těch, u nichž je to naopak, moc neznám.

Další odpovědi
zjentek

to se nedovíš, každý jedinec posuzuje dle svého omezeného vkusu a může se proto šeredně mýlit ..ale je fakt, že ty fotky dneska umějí zázraky (zvláště upravené) a s realitou to nemívá moc společného, takže lidé v časopisech někde u drinku vypadají opravdu „zdravěji“, než když je potkáš v podniku u drinku, ,)

ahold

Já znám jenom jednoho člověka, který vypadá na fotkách děsně.
No ano, tipuješ správně. Jsem to já 🙂

briketka10

já vypadám na všech líp
než ve skutečnosti 😁