Znáte věštkyni Lauru? Léčitelku?

Viděl a SLYŠEL jsem ji na TV Public.Něco famózního.
Kromě jiných disciplín přenáší energii dálkově.Takže kdyby bylo třeba špatně mému dědovi,který žije třeba v Ostravě,byl znaven a uondán,vezme část mé energie a děda pookřeje.
Není to skvělé? Také si vás umí „přečíst“, a to během minutového telef. rozhovoru.A dokáže skvěle poradit.
Jsou to sice rady typu:" Nebude-li pršet,nezmoknem,a­le…
Víra hory přenáší.
Má někdo s Laurou zkušenost? Příp. – jakou?

Nejlepší odpověď
annas

Já nemám sice zkušenosti s Laurou. Ale osobně jsem se setkala asi se čtyřmi jedinci, kteří mně přes telefon určili diagnózu, předali energii. Nebo na dálku stanovili i diagnózu někomu blízkému.

Pomocí energie se dá léčit, znám z vlastní zkušenosti, takže věřím, že by se dala odebrat energie jednomu člověku a předat druhému.
Ale někdy je pravda, že dotyčný „léčitel“ vám také energii ubírá.
Když jsem se poprvé s tímto způsobem léčení setkala, moc jsem nevěřila, ale přesvědčila jsem se, že to opravdu funguje.

Něco podobného se týká i Reiki.

Další odpovědi
Michal

Neznám,řídím se heslem :důvěřuj,ale prověřuj.

Zdroj: život