Braník

Znáte veřejný dluh české republiky?

http://www.ve­rejnydluh.cz/

Nejlepší odpověď
aramah

Hezky to tam lítá chceš to zamáznout? :DDD

Další odpovědi
jirkajirka

Mohl by někdo mi říci jaký dluh jsme měli v roce 1989 ?

zjentek

Ano, znám a klidně se nestydím za většinu použít množné číslo- ano, známe ty dluhy, braníku, díky za optání .. jžš

Bedy

Jo, často ho ukazují i ve zprávách. Nechceš si koupit pár dluhopisů s Kalouskovým podpisem?
Kalousek je na pohled takový protiva, kdo ví, jeslti by ti ho dal, kdybys tam před něj naklusal s notýskem, aby se ti podepsal. Abys nedostal třeba pát facek.

suaeda

Raději se nedívat. Akorát mě mrzí, že jsem si neschoval jednu památnou složenku, kterou jsem před časem dostal k volbám. Tam bylo to číslo na jednoho obyvatele přece jen trochu menší.