Čt4

Znáte vědomostní internetovou hru ‚Dobyvatel‘?

Znáte jí? 🙂 Kdo jí ‚paří‘ každý den nebo kdo si jí dá jako relax jednou za týden v neděli při kávě? :)

Nejlepší odpověď
quentos

Znám a občas hraju – podle chuti a nepravidelně, zejména turnaje. Dobrá hra, jenom občas si připadám jak blbec – někdy člověk zvítězí s přehledem a jindy mám „smůlu na otázky“, na něž odpověď neznám, sypou se jedna za druhou a propadák ;{))> jsou dvě oblasti, na něž jsem dřevo – sport a film (resp. televize). Když mám smolný den, padají otázky hlavně z těchto kategorií a všichni ostatní je samozřejmě znají ;{)>
V posledním turnaji jsem skončil 286. a odnesl si 2000 zlaťáků. Jinak dodnes vzpomínám na jeden mimořádně vydařený turnaj, kdy mi o fous uniklo finále :{)>

Jinak otázky o této hře už tu byly i v minulosti http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/nova?questi­on=dobyvatel.cz

Další odpovědi
anonym

Před několika lety jsem jí hrála denně, v poslední době jen sporadicky. Občas se domluvíme s několika místními uživateli a hrajeme spolu – tedy proti sobě.
Doplňuji:
Kdyby byl zájem o hru s někým z „místních“, písni mi vnitřní poštou, nějak to zprostředkuji 🙂

M.

Ve škole. :D :)