Džanička

Znáte ty plyšové hračky pro děti, jak mají uvnitř tu krabičku se zvuky..??

Zmáčknete plyšového pejska a on začne štěkat.. Zajímalo by mě, jestli se ta krabička dá někde sehnat a dají se do ní nahrát vlastní zvuky.. Nevím jak se ta krabička jmenuje, poradíte?? Díííky.. ;)
Doplňuji:
Tak něco podobného, do čeho se dají nahrát vlastní zvuky a schovat do hraček..

Nejlepší odpověď
Meligar99

Určitě se do ní vlastní zvuky nahrát nedají.
Ano znám.

Další odpovědi
Agneta

Neměl by to být žádný problém to sehnat. Já jsem měla takovou hračku, a nechalo se tam cokoliv nahrát, ale asi jen deset až dvacet vteřin :D
Viděla jsem to i jako „mluvící“ pohlednici, kam se taky dalo něco nahrát.:D