Avatar uživatele
anonym

Znáte tuto píseň z reklamy na pomoc dětem vysílanou na Zone Reality (dříve Reality TV)?

Před několika lety dávali na programu Zone Reality (dříve Reality TV) něco jako reklamu na pomoc dětem. Bylo to udělaný jako píseň. Moc si toho nepamatuji, ale vím, že tam zabírali nějaké cedule, házeli tam vlaštovky z papíru, zpívali tam „you and i…“ a pak tam rapovala mladá černoška proti nějakému gangu a jeden z gangu ji shodil na zem… a potom tam je na konci záběr na mladého kluka na hřišti, jak si hraje s míčem a přijdou tam gang teenagerů, kteří mu ten míč vezmou, ale za toho malého kluka se postaví spousta dalších dětí, a aby to ukončili, ten malej kluk přijde k tomu, kdo ten míč sebral, navrhne usmíření podáním rukou a pak mu vrátěj ten míč…
Tu píseň jsem milovala, ale nikdy jsem nevěnovala pozornost třeba tomu, jaký název té reklamy byl a název písně nikdy neukázali, na youtube jsem hledala všeljak, ale nic. Nepamatuje si to někdo z vás?
Doplňuji:
Zkoušela jsem znovu prohledat web, ale nejsem dobrá v hledání, nepomohl by někdo? :(

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 4138 dny Sledovat Nahlásit



Otázka ještě nemá žádnou odpověď.



Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek