Znáte tuto hru s knihou? Vezměte knihu,kterou právě čtete nebo kterou máte nejblíž a nalistujte str.47.

První větu na té straně nám sdělte. Moje: „Ale už jsem obhajovala náš spirituální experiment a dávala vyhýbavé odpovědi.“ (Lea Saskia Laasnerová- Sama proti psychickému teroru- moje dětství v sektě)
Doplňuji:
Omlouvám se, nedopsala jsem, že se to má běhen měsíce vyplnit!

Nejlepší odpověď
briketka10

Vzpor klečmo oporem o předloktí, úhel mezi trupem a dolními končetinami skoro 180°. :D))
kniha po ruce od Šípkový – Tři týdny s Olgou..
Doplňuji:
no, ale já nechci cvičit celý tři tejdny a celý tělo to nám tedy dáváš !!

Další odpovědi
aramah

Kruté příběhy
čistých srdcí
Laco Hanniker

st.47 první věta----„Šukání,chlapci moji, to nejsou jen kozy!“

anonym

To už jsem nevydržel, zavrtal jsem se mu pod bradu a vzal jsem ho kolem krku. … Z deníku kocoura Modroočka – Josef Kolář.
Doplňuji:
Tak sice nejsem kocourem, ale zmíněná věta se mi plní každý den.

Sůwa

Dle pokynů jsem otevřela nejbližší knihu ( James Herriot – Zvěrolékař na blatech )na straně 47 a 1.věta je následující :
Ulevilo se mi tak, že jsem se málem pustil do řečnického projevu vděčnosti, ale nakonec jsem neřekl nic jiného než „Díky“.
Teď se stane co?

bolak

„Viník zavřený do železné nebo dřevěné klece býval zavěšen na průčelí radnic, justičních paláců či kostelů.“

Jak poznám jestli sem vyhrál?

Asari

Pravá krev – Upíři v Dallasu
„Jen velmi zdráhavě jsem otevírala oči.“
Nic moc 😁.
Doplňuji:
A co se děje dál?

Damiana

Na straně 47 mám jen dost popisný obrázek!
(Kámásútra)
Doplňuji:
Sorry. Já nevěděla, že se mělo čekat…

david22

„Vrchní žalářník nakonec svěřil všechny vězně v žaláři do Josefových rukou“
Bible, Genesis 39. kapitola, 22 verš, překlad 21 st. (na straně 47)

Ale stále nechápu pointu této hry. Teď přijde nějaké rozuzlení?

Doplňuji:
Bohemica: ještě mi pověz, jaká je první cena. Uvítal bych něco dobrého, třeba bonboniéru.

RedC22

„Z toho se dovídáme významnou skutečnost, že daně ukládané za vinice, sady a olej tvořily šestinu (čili téměř sedmnáct procent) výnosů a o nic víc.“
Cyril Northcote Parkinson – Zákony profesora Parkinsona

manon

„Není to omyl, pane Proscheku.“ (Ed McBain, Profesionál)

PS: Co to hrajeme? :)

emm.kate

Siddhártha se na své cestě učil novým věcem na každém kroku, neboť svět byl proměněn a jeho srdce bylo okouzleno.
Hermann Hesse – Siddhártha

SonsyMite

Až do září 1939 neměly vojenské jednotky Himmlerova impéria SS možnost uplatnit nově nabyté schopnosti v boji.

Kniha: SS Hitlerův nástroj teroru
Autor: Gordon, Williamson
Nakladatelství: Svojtka
Rok vydání: 2007
Počet stran: 303
Rozměr: 295×220×30 mm
Úprava: ilustrace (některé barev.), portréty, mapy
Vydání: 2., přeprac. české vyd.
Název originálu: SS: Hitler’s instrument of terror
Spolupracovali: překlad Jiří Bumbálek

ten který je

str.47
,,Povězte mi tedy,řekl kvapně Gilbert, ,,jaký bude osud člověka,který stojí za dveřmi.
Alexandre Dumas – Hraběnka de Charny I.

pusinka50

Hitler nemohl jít do pekla, protože peklo neexistuje.
"Hovory s Bohem II. " – Neale Donald Walsch

Že by přišel další Hitler? Ale toho už máme, že pane Kalousek.

baghira

I raised my eyebrows.

(Janet Evanovich, Hot Six. Senzační série detektivek se Stephanií Plum. Přečetl jsem prvních pět dílů v češtině, ale bohužel další jsem nesehnal než v originále. Prokousávám se tím jak umím, ale je to skvělá motivace :)))

elvan

Alfred Adler – Porozumění životu:
Na základě zkušenosti a základních informací lze předpovědět, jak dopadnou děti, které se stále drží stranou, které usilují o podporu druhých, které jsou rozmazlované a které mají strach vstupovat do nových situací.

Advance

1. kniha po ruce Steve Jobs od Waltera Isaacsona
str. 47-O čtyřicet let později mi Jobs ukazoval areál školy Homestead a zastavil se na místě oné eskapády.

Sůwa

Damiano ;- )

Damiana

No co co? Když nepřiložíš ucho k zemi, neslyšíš běžet bizony… 🙂
Ale jako to "vyřeší"Aramah? 😁

aramah

Dami to jsem celá já, vědět že ztoho bude něco jako kledba,sáhla bych po červené knihovně :)

Damiana

Vidíš, vidíš…:-))) Ale jednoznačně vedeš! 🙂

Sůwa

Tak jsem asi volila správně, řeknu někomu „díky“ a budu vděčná, možné by to bylo. Je moc dobře, že jsi rozhřešení dala až dodatečně, aspoň jsme neměli možnost ani důvod švindlovat 🙂. Dobrou noc

briketka10

a co teď bolaka jako viníka oběsej, nebo jak ?? a co bude s Aramah hehehe, Asari se stane upírkou, Damianka ta je jasná :D)) a se SŮWOU si nejsem jistá, manon bude detektiv a dál ??

david22

Bohemica> Jak do měsíce vyplnit? To znamená, že budu ředitelem Pankrácké věznice?

manon

david22: Tak bych řekla, že s bolakem do měsíce vymítíte zločin, zatímco Damiana s Aramah si budou bezuzdně užívat :)

manon

Já se seznámím s panem Proschkem :)

Sůwa

Bohemico, tak už nás nenapínej, prosím.

aramah

Já se omlouvám a knihu okamžitě daruji.
Kdo ji chce? :))

manon

aramah: Náhodou dobrá perla :)

aramah

manon já se ještě teď červenám :)

briketka10

Aramah :)) .)) co to čteš ??

aramah

briketko to je jediná věta v knize,ktrá je tak peprná,
Bohemica chtěla 47list a já starej poctivec.........
:))

briketka10

aháá :D))
jako já taky sem mohla šáhnout po jiný !!

aramah

🙂

briketka10

jo Sůwo já už nečtu tuhle knížku jsem vyhrála od Sama doma a jinak jsem četla jen do svejch asi 30let, teď jen poslouchám hudbu a koukám na filmy fakt byla po ruce jinou co jsem vytáhla neměla potřebnejch 47stran jen 31 :D

ale bolaku myslím, že to není porušení práv, na radiu Beat hrajou od rána coververze něco jako Pandořinu skříňku a je to psina :D))

Sůwa

Možná chce jen Bohemicu zajímá co čtem, aby věděla co jsme zač 🙂. Já byla dneska v knihovně, tak tu mám vedle sebe zásobu…

david22

To já vím, že to nemá hlubší smysl. Ale trochu jsem ji chtěl nabudit, co kdyby náhodou tu bonboniéru koupila :D

Sůwa

Mňam, taky bych si dala bonboniéru. Klidně napíšu i další 47.stránky…:-)

david22

:D

david22

😁

david22

sorry, zas tak moc se nesměju

manon

david22: To znám, to je ozvěna :)

bolak

Bohemica: a seš si jistá že to není porušení autorskejch práv?

teda krom těch kegelovejch cviků, tam je to trochu volnější…

baghira

Krátké citáty jsou povoleny.