marci1

Znáte tuhle „divnou“ (citace) metodu za pouhých 1485,– Kč (po velké slevě)?

Výborná. Člověk se nad ní hodně nasměje! 🙂
http://jpeg.cz/i­mages/2017/01/­15/Xw7i.jpg
Doplňuji: Opravdu jde o reklamu zázračného prostředku. 🙂

Nejlepší odpověď
Jiří Bohumil

Jo, kdyby to byla pravda, to by bylo fajn. Já ale shodil akorát to břicho a 25 kg, za půl roku a bez prostředku, ale ty svaly? Ty můžu jen závidět.:-)))

Další odpovědi
pan_man

Takový reklamy kolujou internetem už nějakej ten rok ;)

briketka10

Ten chlap na fotkách je někdo úplně někdo jiný.
Je to vidět na první pohled.
Nedá se všem reklamám věřit. Já jim nevěřím.
A nezasmála jsem se ani trochu, když to není pravda.

ivzez

Mně na tom nic k smíchu nepřijde.
Spíše k pláči → to, že na to téměř jistě někdo naletí…

Kepler

Podobná reklama ještě běží, ale ta slibuje zvýšení výkonu „jen“ o 233%. Nedávno o tom tady byla řeč. Pokud bereme v potaz účinnost spalovacího motoru, pak by vyrobil více energie, než se do něj vloží (perpetuum mobile).
Autoři podobných reklam zřejmě spoléhají na to, že „co čtenář, to blbec“ (slovy Jana Wericha".