pukula

Znáte tu hru???

Tato hra se hraje na párty. Jmenuje se 5 minut v ráji. Kluk a holka jdou spolu sami do jedné místnosti a můžou si tam dělat co chcu, co myslíte, že 15 letý kluk bude chtít dělat? Nevím jestli je nadrženej, ale co si mslíte? A co když si se mnou bude chtít povídat o čem??? Poradte děkuji…
Doplňuji:
Prosila bych přesné doplnění, sáhnou nebo co???

Nejlepší odpověď
iceT

No co asi?Nejspíš si bude chtít sáhnout.
Doplňuji:
Jéžiš,jste puberťáci,kluky v tom věku nezajímá povídání,ale jak nejlíp,nejvíc a hlavně beztrestně osahat holku,hlavně prsa je zajímají,pokud se od mých školních let nějak kluci nezměnili.Radši na tu párty ani nechoď,pokud je s přenocováním,bez rodičů a s klukama.

Další odpovědi
marci1

Myslím si, že povídat si moc nebude chtít.
Doplňuji:
Zcela jistě bych takovou hru nehrála, a se společníky, kteří takovouto hru plánují, bych vůbec na „párty“ nešla. ☹

arygnoc

no, a nabudúce to bude >hvězda< či >slunce<.

http://tn.nova­.cz/zpravy/za­jimavosti/sko­laci-14-vymysleli-genialni-hru-5-divek-uz-otehotnelo-silena-pravidla.html

ale inak – zaujímavé. škoda, že nemôžem byť zasa mladý.

:D

iceT

A jestli se téhle hře říká 5 minut v rái,no tak potěš koště.My jsme si hrávali na doktory.

bolak

kožní specialisty, kardiovaskulární chirurgy, proktology? upřesni to!

iceT

hele,ty sis nikdy na doktory nehrál?

arygnoc

a na doktorky nie?

iceT

no spíš na doktory a pacientky:-)