irij

Znáte to vy, co pracujete s fotografií?

Připadá mi, že programy pro prácisfotografií mají vždy tak jednu aždvě užitečné funkce. Další úpravy dělám v dalšm programu a další v dalším…Copek neexistuje nějaký program ve kterém je vše?

Nejlepší odpověď
anonym

možná ne úplně vše, ale drtivou většinu z toho co je potřeba k úpravě fotografie najdete v obecných grafických editorech typu GIMP, Photoshop, Photopaint, apod … jen málo co v těchto editorech opravdu chybí.

ke stažení: http://www.sta­huj.centrum.cz/gra­fika_a_design/tvor­ba_grafiky/bit­mapove_editory/gim­p/

na HDR, nebo skládání panoramat ještě možná použijeme spíš specializovaný software, ale to jsou jen takové výjimky…
Doplňuji:
jinak samozřejmě na 3D grafiku použíjete jiný program (např. Blender 3D), na práci s vektorovou grafikou použijete jiný program (InkScape, Corel Draw), jednoduše proto že jsou to natolik odlišné styly práce s grafikou že si zasluhují vlastní optimalizované aplikační prostředí … to dá rozum

Další odpovědi
Miru1

Zkuste program Pinacle Studio.Já v něm dělám prezentace s hudbou i různými přechody.A dají se v něm dělat různé psí kusy.