Jádrohlod

Znáte to, tu starou obehranou a pořád funkční písničku?

Proč se tu na normální otázku dávají přihlouplé odpovědi,no, to by snad i šlo, ale PROČ za to dáváte bodíky? Já na bráchu , brácha na mne , BOD ! Je to tu CHAT nebo OTÁZKY resp. správně ODPOVĚDI ?? TAK TEĎ DO MNE , POTREFENÍ JAKO PRVNÍ , TAK TO TU PŘECI CHODÍ, NE ?? Omlouvám se všem slušným.Vám to určeno není.

Nejlepší odpověď
standa

Jsem tedy první (a potrefený se necítím) a odpovím jednoduše:

Nevotravuj, prosím, už s tou vobehranou písničkou a nech to na samotných uživatelích…, ono se zrno od plev oddělí samo, věř mi.

p.s. omluvu přijímám 🙂