Mili @

Znáte tento vtípek?

Jede takhle tramvaj a vepředu, jak jsou ty dvě sedačky proti sobě,sedí
nemytej odpuzující pankáč (viz. týpek s čírem, džísku opatřenou nejméně
půl kilem zavíracích špendlíků) a kolem něj metr odstup. Na příští
zastávce nastoupil mladý elegantní pan podnikatel v obleku a brejličkách,
bez váhání si sedl na místo proti pankáčovi (všichni udivení), vytáhnul
notebook na klín a něco si čudlal. Přistoupil revizor a zamířil si to
přímo k pankáčovi. Stoupl si před něj a s opovrhujícím tónem řekl:
„Jízdenku bych prosil, pane“. Pankáč se na něj pomalu podíval a s
nechápavým výrazem vychraptěl „Di do hajzlu ty pičo!“. Tak revizor
znervózněl, nechtěl pred lidma ztratit vážnost a tak se otočil na
podnikatele, mezi brejličky a obrazovku mu strčil placku a jako že by
prosil jízdenku. Pan podnikatel se na něj překvapeně podívá a bez rozmyslu
řekne: „Promiňte, ale vy jste neslyšel tady pana kolegu?“.

Doplňuji:
Od Rychlého jsem to neslyšela, a mi to přišlo vtipný…!
Pro Míru" nepřišla jsem na to..... :-/

Nejlepší odpověď
anonym

neexistuje snad vtip který ještě nikdo nikomu neřekl,tak jestli to už řekl pán Rychlý má smůlu,od Mili to sedí víc jednak nemá pleš jako on,jednak se směju ještě ted,Mili jen tak dál

Další odpovědi
Miroslavst

To je dobrý, zasmál jsem se.
Ale ještě furt se směju tomu, už víš proč to čte myšlenky? :D:D:D

anonym

Mně to směšné nepřijde. Myslím, že to vyprávěl Rychlý.

Mili @

buráčku – díky !!!!