hanny 2

Znáte tento vtip?

Řidič náklaďáku špatně odhadne výšku vozu a zasekne se pod mostem.Na místo přijedou policisté,jeden z nich jde ke kabině,kde sedí naštvaný řidič a povídá:„Tak co pane řidiči,zasekli jsme se?“ „Ne ty vole,vezu most a došel mi benzín!“
Doplňuji:
Ten je na dobrou noc,takže ahoj zítra!

Odpovědi
Miroslavst

Bohac takhle nema co delat, tak se rozhodne, ze zas jednou vyrazi na ryby. Co se nestane, chyti zlatou rybku. Rybka na nej chvili kouka, nic nerika. Bohac kouka zase na ni, premysli a po chvili povida: ,,Tak povidej, co bys chtela´´

Terryle

Neznám, ale je pěknej :)
A taky na dobrou noc přidám jeden:

Letí letadlo, prochází jím letuška, připravuje cestující na přistání a nakonec se zastaví u hrozně naštvaně se tvářícího chlapíka. „Slečno, tohle je fakt hrůza! Já už s touhle společností v životě nepoletím! Mizerný jídlo, nepohodlná sedačka, vyspat se nemůžu, na film nevidím, protáhnout se taky nemůžu a ani skleničku mi nenalejete… prostě otřesný!“
Letuška se usměje a povídá: „Ale notak, kapitáne, co kdybyste zmlknul a s tím letadlem přistál?“

Taky dobrou a ahoj a hladký přistání do peřin :o)