Miroslavst

Znáte tento vtip?

Je neděle, tak trošku oddechu a rozverné nálady. Znáte tento vtip?
Pozice „Rodeo“ !

Zkuste novou pozici při souloži – nazývá se jednoduše „RODEO“

  1. Obrať ženu na břicho
  2. Delikátně do ni pronikni
  3. Uchop její prsa pevně do svých rukou
  4. Řekni silným hlasem " Máš je jako moje sekretářka"
  5. Od teto chvíle je nutno se v této pozici udržet 8 vteřin ! ! !

Držím Ti palce

Nejlepší odpověď
panenka

opravdu vystihly název (RODEO)věřím tomu že pokud by tohle chlap skusil na svou ženu tak by ho to rodeo doma zaručeně potkalo.