Znáte tento přípravek: MedPharma L-Carnitin?

MedPharma L-Carnitin 500mg+Inulin+Chrom tbl.67 prosím víte někdo o tomhle „přípravku“ pokud ano, budu moc vděčná za info

Nejlepší odpověď
quentos

stačí hodlit do Googlu a dát celý název do uvozovek. Uvádím jeden odkaz z mnoha. Kontraindikace ani vedlejší účinky po požití přípravku nejsou známy

Zdroj: http://www.pi­lulky24.cz/de­tail/medpharma-l-carnitin-500mg-inulin-chrom-tbl-67/

Další odpovědi
mosoj

Bez koukání do Googlu.

L- Carnitin podporuje odbourávání tuků ale pouze v součinnosti s pohybem. Pokud si myslíte že budete užívat L – Carnitin a nepřidáte k tomu pohyb neodbouráte nic.
Pokud k užívání Carnitinu přidáte pohyb odbouráte víc tuku než jenom tím pohybem.
Inulin podporuje trávení ( činnost zažívacího tzraktu) a chrom snižuje chuť na sladké.

A koupit se to dá v každé lékárně. Nebo Vám to objednají.

mojitek

Uz jste se ptala na tohle ohledne sestry.
Jestli si myslite,ze zalezi na tom jestli bude požívat L-Carnitin nebo jiny pripravek ktery zaruci hubnuti tak vezte ze Vase sestra muze na nejake zhubnuti zapomenout.Chce to pravidelny pohyb,potit se,potit se,potit se a neprezirat se.Na doplnky stravy zapomente.Proste musi zmenit styl zivota. Tot cela veda.

DV

nekonkretni otazka, bylo by lepsi zeptat se konkretne, co vas zajima. O tomto pripravku vim, mam ho v sortimentu lekarny.