Avatar uživatele
briketka10

Znáte tento domácí sýr ??

Tvaroh dobře rozmícháme se sodou, případně dalšími přísadami a necháme 10 minut uležet. V kastrolku rozpustíme lžičku másla, přidáme tvaroh a zamícháme. Necháme vychladit v misce. To je vše. Nevím, k jaké reakci tam dochází, ale tvaroh během těch 10 minut úplně změní strukturu a přestane mít tvarohovou chuť. Stane se z něj OPRAVDU tavený, mazací sýr. Připadala jsem si jak kouzelník. Pokud ho nesníte hned, tak skladujte přikrytý nebo v alobalu, jinak z něj budete mít amarouna. Ale to dělají normální sýry taky.
Doplňuji:
sody je potřeba jen malá lžička, jako přísadu můžete použít
bylinky,kmín, česnek ten je nejlepší, šunkový salám, zeleninu..

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 13Pro koho je otázka zajímavá? anonym, annas, mojitek, Vendys2, kapka, iceT, Drap, Lucijej, Sůwa, Damiana, alenad, vlk samotař, anonym před 4093 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Sůwa

Tohle sem psala nedávno Hanulka, ale ještě lepší je to z té Lučiny od tebe a tu jsem zas sem napsala já Bohemice. Pokud by to někoho ještě zajímalo, doplním znovu 🙂

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
iceT

U nás v Albertě prodávají jakýsi tvaroh,je ho asi půl kila,a je teda mnohem lepší než ten ve vaničce nebo v alobalu a není ani drahý,takže si to taky vyzkouším.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
www

Pouze jsem ten recept četl nedávno na netu a krátce poté viděl zde.
Domácí sýr dělám klasicky, zráním tvarohu a nedám na něj dopustit 😉 .

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Damiana

Neznám. Díky za tip:-) Takový experiment by mě tedy nenapadl…
Zkusím to asi s čerstvým koprem.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
elektrikář

Moje babička jej dělávala říkala tomu kakánek. Tvrdý tvaroh se rozstrouhal osolil okmínoval. Přidaly se rozstrouhané syrečky a nechalo stlačené ve sklenici z víčkem rozležet. Na teple na kachlových kamnech. Chutnalo to dobře jen ke konzumaci doporučuji na nos kolíček na prádlo.

Doplňuji:
Při podávání se to posypalo cibulkou.Někdy jí přdávala ke konci zrajícího procesu přímo do sýra.

Upravil/a: elektrikář

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
LejdyTerr

A z jakého tvarohu? To je jedno, jestli je polotučný, nebo odtučněný? Má to vliv na chuť?

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
martin long

ČT

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
briketka10

na tvarohu nezáleží, ale jestli máš raději
plnotučný jako já tak si ho kup :o)

před 4093 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Sůwa

www – tak co kdybys sem tu klasiku popsal podrobněji, třeba to neumíme 🙂

před 4093 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek