sejtanka

Znáte ten pocit?

Například ve škole,když se měla psát písemka,nebo jen tak zničeho nic,takový zvláštní pocit u žaludku,něco jak žaludeční nervoza.Proč se tomu tak děje a co tento pocit způsobuje?
Doplňuji:
Psychika je v pořádku,je to spíš jen chvilkový pocit…

Odpovědi
dědapetr

To je psichyka tak zvaná tréma,dělají to nervy.

antík

Když je chvíle kdy je rozhodujícií okamžik nebo nejasný okamžik který může přinést bolest nebo dobrý pocit,např. školní písemnka nebo očkování,ale také zubař.A je to nervozita,tréma jak řekl kolega.

hanulka11

Je to zvláštní …to já nemívám a nikdy jsem to neměla.
Můj manžel ale ano. Tak vím ,co to s ním dělá.

venkovan

To já dokonce věděl kdy budu zkoušený a často vytušil i kterou otázku dostanu. Ale bylo to víc odhadnutím situace než nadpřirozenem. Nebo tomu nadpřirozenu říkám odhadnutí situace.