Bronzový

Znáte ten děsný pocit, když si holka, kterou už rok a půl platonicky milujete, najde kluka?

A za jak dlouho to odezní?

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Stříbrný

V pohodě to odezní až se zase platonicky zamiluješ do jiné buchty. Tak to půjde dokolečka tak dlouho, dokud jedna láska nebude platonická, ale konečně all inclusive.

Další odpovědi:

Bronzový

Ale třeba je ve vašem okolí holka, která je zas pro změnu platonicky zamilovaná do vás a čeká, až se od tamté odplatonickujete... to je taková řetězová reakce, kdy je několik na sobě nezávislých lidí platonicky zamilováno do toho druhého, aniž by to ten druhý věděl. A tak vznikne takový platonický řetěz... :o)

Zlatý

Ne.
A věděla dotyčná o tvé lásce?
Odezní za pár týdnů až měsíců nebo až tě zaujme jiná.

Pokročilý

Chyba, měl si ji o své lásce informovat. Třeba si měl šanci, ale to už se nedozvíš.

Zlatý

To neznám, ještě jsem holku nemilovala.

Zlatý

Ne, takový stav jsem nepoznal.

Pokročilý

Znám. Ovšem jsem si tak nějak vědom, že jsem pro málokterou slečnu dost dobrý, takže ačkoliv to zjištění dost zabolí, beru ho prostě jako fakt.

Pokročilý

Snad k vůli tomu,,se neopášeš výbušninama,,mám z tebe strach,,ty by jsi to udělal..,.

Zlatý

Jo, znám. Až moc dobře.

Bronzový

Vzpomínám, že jsem jednu tajně miloval, pak jsem koupil lístky do kina a zeptal se jí, zda má večer čas. To jsem ji oslovil vůbec poprvé. Řekla, že nemá. Byl to pro mne šok, zklamání, nebo jak to nazvat, ale čas plyne dál. Kdyby nebyla tato otázka, tak bych si na tuto příhodu ani nevzpomněl.

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Rodina a vztahy

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Rodina a vztahy

Zlatý Drap 978
Zlatý marci1 806
Zlatý quentos 628
Zlatý iceT 600
Zlatý hanulka11 536
Zlatý panenka 488
Zlatý annas 448
Zlatý led 395
Zlatý venkovan 390
Zlatý gecco 375

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.