Irisa

Znáte takový program na android? – zvukové režimy

Potřebuji na telefon nějakou aplikaci, která by uměla měnit hlasitost vyzvánění podle času, který nastavím (například pro čas ve škole tichý režim a po škole hlasitý). Ručně na to zapomínám a mám problémy buď ve škole nebo u rodičů, že nezvedám telefon :D
Hledala bych na Google Play, ale nenapadají mě vhodná klíčová slova :)
Děkuji

Odpovědi
gecco

Kukni třeba na AutomatedDevice…
http://www.sve­tandroida.cz/au­tomated-device-201403
😉
Spíše, než na GooglePlay, hledej nejdřív recenze na fótech – ať víš, co si vybrat.