NeřeknuCZ

Znáte takovou aplikaci která by měřila ujetou nebo ušlou vzdálenost?

Ahoj, neznáte nějakou applikaci, která by měřila ujetou nebo ušlou vzdálenost ? Jde o to, že nebude k dispozici wifi … jedině GPS. Mám android 2.3.6. Budu rád za každou radu či odpověď :)
Doplňuji:
Nakonec jsem to vyřešil bezplatnou aplikací bez reklam „Moje trasy“. Děkuji všem za pomoc ;)

Nejlepší odpověď
Questman

Píše se normálně aplikace, Applikace je jen rádoby „cool“ název pořadu :)

Zkus MapFactor ale otázkou také je, jestli máš ve svém zařízení zabudovaný GPS lokátor :)
Pokud ne, není problém si za pár stovek dokoupit externí.

Další odpovědi
anonym

SportTracker, Endomondo, na play.google jich pár je.

jpau

Na iOS používám Moves, třeba se ta informace bude hodit někomu jinému 🙂