květinka.lil

Znáte stránku kde číst knihu přez internet ?

Potřebuju si dočíst knížku. V knihovně ji nemaji a nechci si ji kupovat. Tak mě napadlo, jestli by to šlo přez internet online.
Doplňuji:
A prosim zdarma bez stahování.

Odpovědi
Falls

Zkus ulozto.cz nebo knihy přes google.com, občas tam jsou některé v plné verzi.
Doplňuji:
Přes google jde číst některé knihy.

https://books­.google.cz/bo­oks?id=T5XhSGn­zxt0C&printsec=fron­tcover&dq=goo­gle+online+kni­hy&hl=cs&sa=X&e­i=BiviVIOaCaT8yw­PNyYKABg&redir_es­c=y#v=onepage&q&f=fal­se

A jaký je prosím název toho co hledáš?

Falls

Jaký je název té knihy prosím?