Bunnik

Znáte seriál Chirurgové?

Pokud ano, je vám sympatická hlavní postava? Meredith? Podle mě je úplně blbá, chová se příšerně, myslí jen na sebe a neustále se lituje. Vždycky jsem měla za to, že hlavní postava seriálu má být taková, aby se s ní člověk ztotožnil nebo ji aspoň fandil… Když na to koukáme se ségrou, pořád se jí smějeme :)

A co vy? Líbí se vám Meredith?
Nebo koukáte na jiný seriál, kde vás štve hlavní hrdina?

Nejlepší odpověď
aramah

Viděla jsem asi 3 díl,a neoslovilo mě to. Ale každému se líbí něco jiného.

Další odpovědi
Bumbes

Několik dílů jsem viděl, ale Meredith mi vůbec nevadila. Nejvíc mi vadí Dr.M.Baileyová se svojí nesebekritickou panovačností, kterou občas vystřídá sebestřetná hysterie, nebo sebelítost.

Petra B.

já začala koukat na tenhle seriál někdy před 3 měsícema a musím říct,že mě uchvítil. Jsou zde vtipné hlášky a celkově mi přijde zajímavej,protože se zde pořád něco děje. Meredith mi nevadí,i když jí neberu jako hlavní postavu. není to typický seriál,který je zaměřený vyloženě na hlavní postavě,ale zabývá se každou postavou. Já mám nejraději Izzie,která prodělala rakovinu či co a musím říct,že posledních asi 6 dílu sem vždycky prořvala 😁