taxio

Znáte seriál … ?

„Špinavá práce“ neboli Dirty Jobs?. Jestli ano jaký je váš názor na tento seriál?

Odpovědi
Syd

Znám, ale nevim co k němu říct. Někdy je to zajímavý, ale po čase se to okouká, takže to ani moc nesleduju.

Ella

znám, občas na to kouknu, když to jde v televizi, ale cíleně ho nevyhledávám.
Všechny ty práce, co si ten maník vyzkouší mi přijdou zajímavé… a špinavé :D a občas hodí dobrou hlášku :)

led

Z tých prác v seriále, žiadna práca nie je „špinavá“. Sú to práce, kde sa človek „jenom více umaže“. Nebrala by som ten preklad doslova. Sledujem to a niekedy sa divím, čo všetko ľudia robia. A niekto to robiť musí…

kamila44444

Znám to.Někdy je to zajímavé aby jste se dozvěděli kdo co může dělat za práci ale někdy je to třeba i nevhodné.

Konop

Škola zlomených srdcí, záchranáři, námořní hlídka a Návrat do Ráje