bolak

Znáte se s někým slavným?

osobně samozřejmě :)

Nejlepší odpověď
www

Slavný, neslavný – záleží k jakém smyslu 😉
Znám a dobře, díky společným zájmům.

Další odpovědi
Drap

Osobně jsem se potkal a mluvil s několika významnými a slavnými lidmi

štamgast

Mluvil jsem s Václavem Klausem a jeho chotí, když byl u nás na náměstí. Po autogramíádě jsem si ho otchytil vedle a byl velmi vlídný. Jinak ještě s někým jsem si povídal, ale nevím teď s kým, myslím že to byl ještě herec Václav Svoboda…

barnajka

Znám pár „už“ hvězd…

…a taky několik „skoro“ hvězd, co mají nahoru teprve nakročeno.

Solidně nakročeno.

Teda aspoň v to doufám…

…no přála bych jim to!!!

A držím jim palce ;)