bolak

Znáte se s někým, kdo byl v base?

Nejlepší odpověď
gecco

Ano, znám několik takových lidí…
😉
Já seděl v base cca 12 hodin, na vojně…
Pak mne povýšili a během 20 minut zase degradovali…
😁

Další odpovědi
redy

Ne, pohybuji se v jiných sferách.
I když, co já vím .-)

JájsemRaibek

Znal jsem chlápka, který seděl ve Valdicích. Jinak co se týče běžného života, tak protože se s tím nikdo nechlubí, nemusím to ani vědět, že seděl přestože jej znám.

led

Dúfam, že nemyslíte človeka, ktorý vliezol do hudobného nástroja – basy, protože toho nepoznám.
Chcete meno politika, kriminálnika, alebo šoféra? To sú len základné kategorie „basistov“. Z uvedených kategórii ano.

Drap

Znám několik takových o kterých to vím. Možná jsou i další o kterých to netuším.

anonym

Ano, teď nedávno vylezl, furt mě pronásleduje jeho podobizna.

anonym

Ano.
Znám dokonce toho, kdo seděl vedle Kájínka a říkal mi, že je Kájínek nevinnej.

Luxx

pár takových lidí znám

Emefej

Ano, ale byl tam nevinně.

pucipuci

Taky by mě zajímalo proč? Ale odpovídám,že ano. A o těch jiných sférách,jsou lidé,kteří zavinili dopravní nehodu a šli sedět a pochybuji,že to udělali schválně. A tím teď nemyslím ty,kteří se na silnici chovají schválně špatně.

bolak

Jugar: rozveď to mládenče