Znáte se osobně s nějakým významným člověkem jako je herec, zpěvák atd. ? (i v ženském rodě).

Já znám Alexeje Pyška, který má chalupu ve S...... na Pacovsku. Super člověk! 🙂

Nejlepší odpověď
annas

To, čím či kým bych se mohla třeba chlubit, není na chlubení. Jinak si cením třeba toho, že moje nejlepší kamarádka jako dárce krve získala Zlatý kříž. .Rovněž je pro mě významným = důležitým člověkem ten, na něhož se mohu spolehnout, i když není mediálně známý…

O tom, že znám třeba nějakého herce, spisovatele, hudebníka atd. zpravidla nezáleželo na mě. Mnozí patří do okruhu bývalých studentů, kolegů, jejich dětí, příbuzných, známých atd.

Další odpovědi
setapouch

Znám (resp. znal jsem se) osobně s Romanem Skamene. Občas se pracovně bavím s Jeffem Immeltem, jedním z poradců Obamy. Vzhledem ke svému působení ve státní správě se znám i s několika poměrně vysoce postavenými lidmi v republice, ale jejich jména málokomu něco řeknou (někteří už ani nejsou na svých tehdejších místech).
Doplňuji:
Kamarád převzal kříž za dárcovství, nevím, kolikátý stupeň. A znám jednu slečnu, která darovala krev, stálo ji to hodně sebepřemáhání, ale zvládla to a těší se na druhý odběr. Tito neznámí jsou hodně významní.

led

Svet je malý a ľudia sú na seba natlačení, ale napriek tomu, stretávate sa ľuďmi známymi i neznámymi…
Čím je významnejší herec, spevák od predavača, pekára, smetiara, čo konajú svoju prácu rovnako poctivo? Nerobte boha z človeka, ktorý len svoje schopnosti dané matkou prírodou a tvrdou prácou dáva umeniu. Povahovo aj umelec je len človek.
Na vašu otázku, odpovedám ano,
z národov, hoc sme rôznych, umenie spája nás…
Doplňuji:
A poznáte definície herca? (niektorí herci, nie Herci, sa na ňu dosť hnevajú)

Herec je človek, ktorý (dramaticky, svojim spôsobom) rozpráva to, čo iný napísal…

Herec je človek, ktorý sa usilovne učí veľa textov, aby neskôr na ne rýchlo zabudol…

Herec (s veľkým H) je človek, ktorý nielen hrá, ale aj prežíva postavy na javisku, aj ktoré nechce hrať.

Herec je aj každý človek, ktorý v živote hrá to, čím v skutočnosti nie je.

klumprt

Já znám toho herce, co hrál v pár reklamách a v Ulici Patrika, takového šmejda. Ještě ze školy ho znám, je to milý kamarádský kluk. Ale už jsem ho neviděl asi 15 let.
Doplňuji:
A Lukáši Pollertovi jsem jednou na jedné akci půjčoval auto, aby si dojel pro fusekle. Což on si nejspíš nepamatuje. Já bych si to taky nepamatoval, nebýt to Pollert. 🙂

quentos

Ano, znám osobně Jarka Nohavicu a Vítka Sázavského ze skupiny Neřež (oba přes závodní scrabble) a několik méně známých českých (převážně bluegrassových) zpěváků.
Doplňuji:
… jo a spisovatelku Báru Hrůzovou – rovněž ze scrabblu ;{)>
pak několik známých loutkářů – zejména Danielu Ferkovou-Weissovou a Radka Hurdálka.

da ny

Ani ne,
jen jsem ve 13 – 16 letech několikrát hovořila a obědvala (o pouti) s knězem Miloslavem Vlkem na faře v Bohutíně u Příbrami.
Maminčina teta, ke které jsme jezdili bydlela ve vile vedle kostela: v přízemí byla školní jídelna, v patře byt + farářova kancelář.
Někdy jsem zašla (s tetou a mamkou, taťka byl ‚neznaboh‘ ;)) v neděli ze zvědavosti i na kázání do kostela…
Jezdil Fiatem 127 z Rožmitálu.
Byl fajn, jen pak snad udělal něco, co neměl (nebyla v tom politika) a poté pak umýval nějaký čas okna …
Po mnoha letech jsem ho vídávala jen v televizi.

RyuzakiKate

Frontman punkové kapely NVÚ, kterou ale neposlouchám (ne kvůli žánru, jen mi zkrátka asi nějak nesedne) Štěpán Málek. Zastupoval pár měsíců v naší městské galerii, je to v pohodě člověk. Půjčil mi pár dvdček, já mu dala přečíst svou tehdejší seminárku, na kterou mi řek, že mám dobrý předpoklady pro to stát se pankáčem :)
Pak i taky uznávaný fotograf Bohdan Holomíček, profesionální tanečníci jako je Joe Alegado, Carli Jefferson, Lucie Drábková a Linda Fernandez Saez (hrála i v seriálu První krok).

briketka10

já osobně neznám nikoho, jen na studiích v Praze jsme se
ségrou potkávaly Kanyzu ten se nám líbil byl ještě mladej a
jeho neteř s náma chodila do školy, tak proto, a na Karláku
Vondráčkovou nesla se, jak páv už tenkrát měla na sobě tunu
mejkapu na Kampě a to jsme skoro číhaly za rohem až půjde
nakoupit Petr Štěpánek taky se nám líbil z pohádek žejo 😁

Doplňuji:
kromě Vondráčkové jsme všechny uctivě zdravily
a oni nás taky a ještě se mile usmáli byli na to
zvyklí a my „puberťačky“ z toho byly celí poprděný..

zzzlatokopka

Herce neznám, znám ze zpěvaček jen Špinarku, opravdu jen okrajově, zdravíme se a vykáme si:-)
Pak znám dobře jednoho našeho slavného sportovce:-)

JájsemRaibek

Já se znám s manželkou Stýva Segala a mnoho dalšími co bydlí vedle v ulici :D

dědapetr

Znám se z několika osobnostmi,ale nemám důvod je zde jmenovat a chlubit se tím.

gecco

Ano, několik.
S jednou velmi sympatickou paní, herečkou, si i tykám… Je z ´přízně´.
😉

Lamalam

Znám se s několika významnými lidmi, ale jedná se o osobnosti z oblasti vědy. Jejich jména většině lidí nic neřeknou. S žádnou televizní celebritou se dnes osobně neznám, ale na vysoké jsem krátce chodila s jedním pražským extraligovým hokejistou, v té době se jednalo o veřejně známou osobnost.

Luxx

znám Karla Lopraise
a jeden bývalý pan poslanec mi dělá vedoucího bakalářky

střevo

Tak Alexeje Pyška…já zase Alexeje Noska (režisér všech těch pořadů se Sobotou, Šimkem, Kaisrem…)- a má chalupu taky tam – pošta Stádlec, to víš Jižní Čechy !

ReHu

Ji. Někoho znám. Osobně 🙂

luky.1986

Martin Frýdek (super chlap)

anonym

Osobně znám zpěvačku Magdu Malou,spousty lidí z muzikantský branže,
Jedním mým velkým kamarádem byl tehdejší člen NKŮ,ale bohužel zemřel mladý.
Ještě abych nezapoměl na Daniela Landu,to je kolík,taky se známe.

lexx

Jo, znám se s Ivanem Mládkem a seznámili jsme se v Praze na jednom úřadě kde jsem chvíli pracovat.

ivzez

Znám se s hodně významnými lidmi. Herce a zpěváky mezi významné lidi nepočítám (ti jsou akorát mediálně známí, za nějak významné je nepovažuji, přestože někteří umí i hrát/zpívat)…

da ny

Tak toto mne vždy „dostane“: „Daný uživatel již dnes obdržel maximální počet hodnocení.“ Ale já se vrátím… ;)