dudu

Znáte rozsah svých vědomostí?

Všem kdo jsou hraví. http://www.ben­copo.cz:80/mi­lion/milionar­.html

Nejlepší odpověď
CrazyLuck

díky

Další odpovědi
Děda Louda

Kdybych věděl, co nevím…

SajmonModer

Chvilku jsem si zahrál … nejdál jsem se dostal k 160 ticícům …
Doplňuji:
iceT: To teda nejsi, jsi krásná a chytrá dívka!!

venkovan

Znám. A že jsou malé si nepotřebuji ověřovat žádným testem.

iceT

Jednou jsem doma měla milionáře na ps2 a zdá se mi že tam měli špatné odpovědi,třeba jak se nazývá skupina ryb a správná odpověď zněla školka,což je nesmysl.Ale jinak jsem kopyto blbé…

coco

Tak do toho já nejdu,protože mám IQ 78,bych měla úspěšně zvládnout pomocnou školu podle Menzy…:)