Avatar uživatele
dstepan1441

Znate rozpustny napoj Tang? Jiz dlouho jsem ho nevidel nikde v prodeji, co se s nim stalo?

Uz dlouhou dobu jsem nevidel v obchode rozpustny napoj v prasku Tang. Na internetu se ale nepise nic o tom, ze by se nekde prestal prodavat nebo ze se uz neprodava vubec.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 4Pro koho je otázka zajímavá? iceT, arygnoc, Larissa, Beer4Real před 3697 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Sarrow

Mě zase chybí čokoládové preclíky :(

Teď koukám že Tang obsahuje E951 – Aspartam se v těle rozkládá na methanol, který poškozuje mozek…
Doplňuji:
Lidé o něj ztratili zájem, když se začalo zhoršovat složení…

Upravil/a: Sarrow

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Adula.57

Normálně se prodává v obchodech, zrovna jsem se na něj dívala, asi se o něj ztratil zájem. Dříve když jsme někam jeli, tak jsme ho automaticky brali sebou. :) ale teď všichni pijí minerálky, coly, energy drinky, atd..

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Emefej

Znám, v samoobsluze na vesnici kde máme chaloupku, ho běžně mívali. Až tam pojedu, podívám se po něm.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Lamalam

Nic se s ním nestalo, normálně ho mají v obchodě.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
cochee

Sarrow: po nedávné „methanolové aféře“ dvě třetiny národa vědí, jaké jsou toxické účinky methanolu – poškození mozku to není… Navíc z běžného nápoje oslazeného aspartamem organismus metabolizuje méně methanolu než z přírodních džusů, nepř. jablkových, citrusových nebo rajčatových. Nezdravé působení aspartamu je někde jinde než v metabolizování methanolu a je stále předmětem výzkumů.

před 3697 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek