dstepan1441

Znate rozpustny napoj Tang? Jiz dlouho jsem ho nevidel nikde v prodeji, co se s nim stalo?

Uz dlouhou dobu jsem nevidel v obchode rozpustny napoj v prasku Tang. Na internetu se ale nepise nic o tom, ze by se nekde prestal prodavat nebo ze se uz neprodava vubec.

Nejlepší odpověď
Sarrow

Mě zase chybí čokoládové preclíky :(

Teď koukám že Tang obsahuje E951 – Aspartam se v těle rozkládá na methanol, který poškozuje mozek…
Doplňuji:
Lidé o něj ztratili zájem, když se začalo zhoršovat složení…

Další odpovědi
Adula.57

Normálně se prodává v obchodech, zrovna jsem se na něj dívala, asi se o něj ztratil zájem. Dříve když jsme někam jeli, tak jsme ho automaticky brali sebou. :) ale teď všichni pijí minerálky, coly, energy drinky, atd..

Emefej

Znám, v samoobsluze na vesnici kde máme chaloupku, ho běžně mívali. Až tam pojedu, podívám se po něm.

Lamalam

Nic se s ním nestalo, normálně ho mají v obchodě.

cochee

Sarrow: po nedávné „methanolové aféře“ dvě třetiny národa vědí, jaké jsou toxické účinky methanolu – poškození mozku to není… Navíc z běžného nápoje oslazeného aspartamem organismus metabolizuje méně methanolu než z přírodních džusů, nepř. jablkových, citrusových nebo rajčatových. Nezdravé působení aspartamu je někde jinde než v metabolizování methanolu a je stále předmětem výzkumů.