Znate rozpustny napoj Tang? Jiz dlouho jsem ho nevidel nikde v prodeji, co se s nim stalo?

Uz dlouhou dobu jsem nevidel v obchode rozpustny napoj v prasku Tang. Na internetu se ale nepise nic o tom, ze by se nekde prestal prodavat nebo ze se uz neprodava vubec.

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Bronzový

Mě zase chybí čokoládové preclíky :(

Teď koukám že Tang obsahuje E951 - Aspartam se v těle rozkládá na methanol, který poškozuje mozek...
Doplňuji:
Lidé o něj ztratili zájem, když se začalo zhoršovat složení...

Další odpovědi:

Bronzový

Normálně se prodává v obchodech, zrovna jsem se na něj dívala, asi se o něj ztratil zájem. Dříve když jsme někam jeli, tak jsme ho automaticky brali sebou. :) ale teď všichni pijí minerálky, coly, energy drinky, atd..

Stříbrný

Znám, v samoobsluze na vesnici kde máme chaloupku, ho běžně mívali. Až tam pojedu, podívám se po něm.

Zlatý

Nic se s ním nestalo, normálně ho mají v obchodě.

Diskuze k otázce

Stříbrný

cochee

Sarrow: po nedávné "methanolové aféře" dvě třetiny národa vědí, jaké jsou toxické účinky methanolu - poškození mozku to není... Navíc z běžného nápoje oslazeného aspartamem organismus metabolizuje méně methanolu než z přírodních džusů, nepř. jablkových, citrusových nebo rajčatových. Nezdravé působení aspartamu je někde jinde než v metabolizování methanolu a je stále předmětem výzkumů.

Zajímavé otázky v kategorii Jídlo a vaření

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Jídlo a vaření

Zlatý hanulka11 986
Zlatý Drap 841
Zlatý annas 758
Zlatý iceT 495
Zlatý marci1 480
Zlatý gecco 431
Zlatý briketka10 414
Zlatý quentos 405
Stříbrný elektrikář 395
Zlatý mosoj 351

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.