Jádrohlod

Znáte rozdíl mezi těmito slovy ?

Sexovat a sextovat .
Doplňuji:
TO Funna : trefa do černého , spíše jsem čekal nějaké „perlení“ co by mi zvedlo náladu před pondělkem , ale i tak díky za postřeh.

Nejlepší odpověď
marci1

Sexovat : určování pohlaví u jednodenních kuřat.
Sextovat : přeposílání polonahých, nahých fotek nebo sexuálně laděné textové zprávy zveřejněné na internetu nebo mobilu dalším příjemcům.

Další odpovědi
Funna

jo…to nás zkoušíš?

Hamon

Dotaz na sexovat tu byl nedávno – http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/vite-ce-je-to-sexovat