Mili @

Znáte recept na nějaký výborný medovník?

Jako koláč na plech…
Doplňuji:
Já se ptala na recept, ne na někoho, kdo ZNÁ recept…
:-p

Nejlepší odpověď
Retko

Par jsme jich zkouseli, ale nikdy se nepovedl tak dobry jako v ten znamy z obchodu.

Nerikam, ze to bylo spatne, ale to vite, kdyz uz sme si oblibily ten original, tak si ty vlastni vzdycky porovnavame s timto…

Další odpovědi
anonym

těsto:20dkg cukr krupici,20dkg másla nebo hery,2 celá vejce,2 polévkové lžícemedu,2po­lévkové lžícemléka,2lžičky soli,50dkghladké mouky,utřeme v těsto a nechámé péct
krém:1,5hrnku mléka vlažného,2lžíce solamylu,1 sáček vanilkového cukru,8dkg krupicového cukru,vše uvaříma a do vychladlého zašléháme 20dkg másla,ale né heru,
poleva:30dkg nahrubo nastrohaných ořechú-vlašských,8dkg cukru krupice,3lžíce medu,12 dkg másla,jemně povaříme
Doplňuji:
to je pravda nebýt Miroslavsta ani bych nevěděla že ten recept chcete

hanulka11

Já dělám tento -nemá chybu

Medovník as bramborami

Do 3 lžic rozpuštěného medu přidej 15dkg prolisovaných vařených brambor
přidej 25dkg krupice pšeničné
3lžíce mléka
1/2 balíčku pr do pečiva
5dkg mletých ořechů
1vejce
12 dkg moučkového cukru
vše dobře promíchej /já to dělám ze 2 dávek/ a vlej na vymaštěný a vysypaný plech a upeč

plním ho máslovým krémem s ořechami

Miroslavst

Ano znám někoho kdo zná recept. Já vím jak vypadá jen ten plech. Bohužel prázdnej.
Doplňuji:
Já to říkal, že znám někoho kdo zná recept a už tam ten recept je od buraka. :D:D:D

Mili @

No tak díky za tip, Miroslave a za recept BURAKU, a všem ostatním taky…
😁