sesednizkola

Znáte recept na nějaký dobrý slaný alkoholický koktejl z masoxu se kterým se blejsknu jako pořadatel párty?

Znáte recept na nějaký dobrý slaný alkoholický koktejl z masoxu se kterým se blejsknu jako pořadatel párty? Chci něco, na co jen tak nezapomenou a nepozvrací se po tom.

Nejlepší odpověď
anonym

To je masakr!Koktejl z masoxu.
To si dokážu představit :masox třeba v teplou vodkou,to musí bejt kladivo.

Další odpovědi
mojitek

promin,ale s masoxem se rozhodně neblejskneš. Nehledě na to,že masox je jen náhražka něčeho… A nikdo pořádný,natož pořádný barman z náhražek nic nevytváří.Dej jinej návrh na základ ""cocktailu"" 😉