Znáte první náznaky perpetuum mobile?

https://www.y­outube.com/wat­ch?v=fQQ8_PDAd­fI&feature=you­tu.be
Docela hezky vytvořeno.

Nejlepší odpověď
Quimby

Hezké, řekl bych že dobrý příklad je ta kapalina, ta se fakt těžko zastaví. Je poháněna gravitací, ale žádný z těch strojů není schopen vykonávat periodický děj a ještě dělat práci.

Další odpovědi
Emefej

První náznaky něčeho, co neexistuje a existovat nemůže, neznám.

Hykam

Myslím, že se to za perpetum mobile považovat nedá, pouze to převádí gravitaci, což je také zdroj energie, na něco. Perpetum mobile má vytvořit alespoň tolik energie, aby to dokázalo minimálně pokrýt svou spotřebu.

Mc Merkurion

…je to trik >>> jak může kapalina ve spojených nádobách na jedné straně vystoupat výše,aby došlo k dané cirkulkaci ?