dolik

Znáte prosím způsob,jak se vyvarovat nákupu čínských aušusů?

Koupím ponožky:jsou hned děravé.Ručníky s kterými se neutřete.Kapes­níky,které se po prvním vyprání smrsknou na malý čtvereček a tak bych mohl pokračovat dál.

Nejlepší odpověď
anonym

Číst obyl výrobku a nevyhledávat nejnižší cenu.:D

Další odpovědi
anonym

Jednoduchá odpověď-nekupovat čínské aušusy!

hanulka11

nevyhledávat levné zboží a zajít do českých obchodů s českým zbožím je jich fakt malo – ale jsou

briketka10

nekupovat je a pečlivě číst u výrobků, kde jsou vyrobeny !
ručníky mohou být kvalitní i z Turecka, nebo v jiných obchodech, ponožky naší výroby, kapesníky kupuju jen papírové apod.

bubukaa

Prozkoumat materiál ze kterých jsou věci vyrobeny a nekupovat věci z naomak umělé látky