Nicoll123

Znáte prosím nějaké dobré hry do mobilu?

(LG-E460) děkui :)
Doplňuji:
Já ale v mém telefonu nemám obchod play ☹…Instalovalajsem si hru Pou a pak jsem tam ten obchod neměla:(( ted ho chci vymenit

Odpovědi
Kankys

Tím že má android v telefonu běžte do obchodu play v telefonu a tam je her spoustu.Mají i hodnocení , ale samozřejmě musíte být připojeni k internetu.

Nevíteto?

Já mám ráda Escape action 🙂

setapouch

Ne. Není zač.

Jantar2

Tak to nevím, ale doporučuji stáhnout do telefonu rovnou .apk soubory které si rovnou nainstalujete ty aplikace… Pokud si s tím neíte rady zadejte to do Googu nebo vytvořte novou otázku…

Co se týče her doporučuji Terraria, Cut the Rope, Smash hit apod.

adam marly

doporučuji : candy crush saga , fruit ninja , pou ale to mne uz nebavi , subway surfers ,
benji bananas , smash hit , pix world zombie tsunami a hill climb racing a to je vse