ShadowCZ

Znáte program s touto funkcí?

Dobrý den, neznáte nějaký program, který by zaznamenával na internetu, když se objeví na daném místě obrázek s přesnými parametry a jakmile by se objevil, tak by např. vydal nějaký zvuk? Nejlépe kdyby šla nastavit i časová aktualizace stránky(např. 5 minut, nebo v daný čas…) :) Potřebuji to na noc, když spím.
Doplňuji:
Ale to není žádná soutěž, to je jen jedna browser hra :)

Odpovědi
Dochy

Tipnul bych nějaký webdownloader a skriptík, který bude hlídat daný soubor. Bohužel hotovou vámi nakonfigurovatelnou aplikaci přímo na toto použití neznám…
webdownloadery se obvykle nechají nakonfigurovat docela dobře, klidně i na jeden jediný soubor (váš obrázek) a pravidelný update. Program pro porovnání už je na vás. Pokud vám stačí detekovat, že je tam něco jiného než obvykle, bude to hodně jednoduché (bitové porovnání s uloženým vzorem…) Ale přeci jen to bude chtít nějaké znalosti. A pokud budete potřebovat něco složitějšího, budete to muset naprogramovat. To pak možná zvládnete naprogramovat i to pravidelné stahování obrázku…

Hamon

Udělaám ti na to aplikaci. Za polovinu výhry…