Kepler

Znáte případ, že by některá z tzv. konspiračních teorií byla potvrzena?

Nejlepší odpověď
annas

Z odkazu najdete 5 konspiračních teorií, které se ukázaly být pravdivé

"Existují určité typy příběhů zvané „konspirační teorie“ a lidé, kteří je káží, jsou „společností“ považováni za bláznivé fanatiky, kteří by často potřebovali lékařskou péči.

Co když vám řeknu, že to „společnost“ by měla podstoupit něco z té léčby, z toho důvodu, že takovéto neuvěřitelné příběhy, jimž nikdo nevěřil, se ukázaly být na 100% pravdivé."

http://www.ac24­.cz/zpravy-ze-sveta/1691-5-konspiracnich-teorii-ktere-se-ukazaly-byt-pravdive

Konspirační teorie – teorie, kterým uvěříte.
http://techne­t.idnes.cz/kon­spiracni-teorie-0on-/tec_technika­.aspx?klic=73077

Další odpovědi
Zaibatsu

U většiny potvrzených konspiračních teorií se prostě zapomene na to, že to předtím byla konspirace. Existence organizovaný mafie byla do 60. let konspirační teorie, projekt Manhattan (vývoj atomovky) byla konspirační teorie, velká skupina nacistickejch důstojníků, snažících se zabít Hitlera (Valkýra) byla šuškanda a konspirace. Pak se to provalí a sou z toho dějiny…

Zdroj: http://www.in­fowars.com/33-conspiracy-theories-that-turned-out-to-be-true-what-every-person-should-know/

Kura

Odpovím otázkou. Znáš některou událost, u které vznikla konspirační teorie, která je určitě pravdivá dle informací pro veřejnost ?

Šidlo

je to tak, že cca 1% zo všetkých konšpirácií je pravdivé, akože naozaj pravda, nie polopravda, vylepšená pravda či teória voľne založená na pravde (čo sú nakoniec lži).....čo je zúfalo málo

moc sa tým nezaoberajte,v ži­vote si s takýmito informáciami aj tak nepomôžete skôr sa dostanete do spoločnosti magorov.....a verte, šialenstvo je nákazlivé

štatisticky sa majte na pozore pred najbližšími…to platí pre násilné trestné činy…80% obetí páchateľa pozná…takže, konšpirácie a bezmenní psychopati vám určite neublížia…skôr pozor na bezcharakternú časť rodiny

a hlavne neverte tomuto: ,,není toho šprochu......" to nie je pravda. je to len predpojatosť ľudského mozgu, ktorý neznesie byť oklamaný.....je kopec 100% lží, ktorým ľudia veria, verili a veriť budú

Kepler

Díky annas, ten první odkaz je seriózní a zajímavý.

Kepler

Zaibatsu, na tom jistě něco je, ale mně se spíš jedná o fakta která jsou zřejmá a dokázaná a přitom teorie tvrdí, že to bylo jinak. Američané na Měsíci, na Everestu byl první někdo jiný než Hillary, před Gagarinem byl na oběžné dráze Tupolev (syn konstruktéra) a ještě tam krouží, atd. atd. Projekt Manhattan a operace Valkýra nebyly konspirační teorií, jen utajovanými skutečnostmi.

Kepler

Ano znám. Američani byli na Měsíci a Rusové ne. Ještě nějakou teorii?

Kura

A že tam nikdo neletěl s daleko pokročilejší technikou ?
Dalších 44 let tam nikdo nemusel letět ?

Kura

Američani byli na Měsíci. A kdo to tvrdí ? No oni.
😁
Prý tam 6 x a od té doby tam už nepotřeboval nikdo letět ? Ani Rusové, Čínani, Japonci, nikdo ?
A o přiznání Kubricka víš ???
;-P

Kepler

Fakt, že Američané byli, je mnohokrát dokázán a stopy jejich pobytu jsou na povrchu vidět silným teleskopem. O Kubrickově přiznání nevím, ale budu rád za odkaz. Já ho žeru jako vynikajícího rejžu, ale o projektu Apollo toho asi moc neví.