Lenjička

Znáte pojem INTELIGENTNÍ DŮM? Rozumíte tomuto pojmu?

Nejlepší odpověď
dědapetr

Myslím, že vím, co to je, ale nikdy jsem o tom nic nečetl

Systém, který vytváří komfort a řízenou a cílenou tepelnou pohodu za co nejmenší peníze.

Další odpovědi
mosoj

Slyšel/a jsem, ale nejsem si jistý zda chápu význam tohoto slovního spojení

A nedá pokoj a stále nevěří.

http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/inteligentni-dum-vs-inteligentni-byt-jaky-je-mezitim-rozdil

anonym

Slyšel/a jsem, ale nejsem si jistý zda chápu význam tohoto slovního spojení

Asi se tím myslí,že v domě je splachovací WC 😁

led

Vím přesně, co to znamená

Dom, v ktorom činnosť technických zariadení riadi počítač.
Ps.
medzi stavbármi inteligentných domov v zahraničí (napr. USA,Nemecko) bolo aj veľa českých a slovenských technikov

anonym

Myslím, že vím, co to je, ale nikdy jsem o tom nic nečetl

venkovan

Vím přesně, co to znamená

Některý má nevhodně aktivní manželku, další vlazlou tchýni, případně vševědoucí švagrovou.

RQLM

Plánuji si takový dům pořídit

filva

Vím přesně, co to znamená